Film weselny

Oferujemy Państwu realizację filmu z uroczystości weselnej w czterech odsłonach:
Film długi - Zawiera wszystkie najważniejsze momenty z dnia ślubu od przygotowań w domu Panny Młodej, poprzez błogosławieństwo rodziców, ślub (rejestrowany przez 2 kamery) i wesele aż do oczepin. Czas trwania filmu: około 2h
Skrót - Zawiera wszystkie najważniejsze momenty z dnia ślubu (od przygotowań do oczepin). Jest idealną formą do oglądania z gośćmi. Czas trwania filmu: około 30 min
Teledysk 1 - Zawiera najważniejsze momenty z dnia ślubu od przygotowań do oczepin. Czas trwania filmu: około 3 min
Teledysk 2 - Zawiera najważniejsze momenty z dnia ślubu od przygotowań do oczepin oraz ujęcia plenerowe realizowane w innym dniu. Czas trwania filmu: około 3 min

Filmy podajemy w następujących pakietach:
Pakiet I - Film długi i skrót
Pakiet II - Film długi i teledysk 1 lub Film długi i teledysk 2
Pakiet III - Film długi, skrót i teledysk 1 lub Film długi, skrót i teledysk 2
Film możemy wzbogacić o ujęcia z drona.

Produkt finalny jest podany w postaci pliku MP4 na personalizowanym pendrive w estetycznym pudełku.

Koncert

Realizację filmu z koncertu wykonujemy przy użyciu trzech lub więcej kamer, tak aby pokazać plan ogólny, jak najwięcej detali i publiczność. Dźwięk zawsze rejestrowany jest oddzielnie zewnętrznym rejestratorem audio. Profesjonalne nagrywanie koncertów to niełatwe zadanie, które wiąże się z koniecznością posiadania odpowiedniej jakości, profesjonalnego sprzętu. Nie tylko sam dźwięk jest ważny, ale również obraz. Koncerty najczęściej odbywają się wieczorową porą w zaciemnionych pomieszczeniach. To oznacza, że uzyskanie odpowiedniego obrazu może wiązać się ze sporymi trudnościami. Właśnie dlatego najlepiej jest skorzystać w tej kwestii z usług profesjonalistów, którzy bez trudu uporają się z tym problemem.

Konferencja

Rejestrujemy konferencje i spotkania biznesowe. Przygotowujemy zazwyczaj dwie wersje materiału: długą, jako dokumentację wydarzenia i kilkuminutową, jako materiał na stronę zleceniodawcy.

Kościół

Realizujemy filmy z Komunii, bierzmowań, święceń kapłańskich, konsekracji kościołów i innych wydarzeń kościelnych.

Wystawa

Przygotowujemy filmy promujące wystawy – zazwyczaj z udziałem autora lub kuratora prezentowanych prac.

VHS – MP4

Jeżeli posiadasz stare kasety VHS i myślisz, że już wszystko stracone bo nie masz na czym ich oglądać przyjdź do nas. Przerobimy materiał do plików MP4 z zachowaniem jakości filmu z kasety.

Impreza firmowa

Filmujemy różne eventy i imprezy firmowe.

Fotografia ślubna

Zadowolenie Klientów jest dla nas priorytetem, dlatego jednym z najważniejszych aspektów jest omówienie detali dotyczących reportażu, abyśmy mogli zrozumieć na czym Wam zależy i spełnić Wasze marzenia. W czasie pracy staram się być niewidoczny, a jednocześnie zauważyć w kadrze każdy, istotny moment. Podchodzę do reportażu ślubnego zawsze z pełnym zaangażowaniem, na 100 procent. Do pracy używamy aparatów firmy Canon z wymienną optyką.

Studniówka

Film studniówkowy rozpoczyna się wstępem realizowanym w szkole. Kolejne kadry nagrywamy przed rozpoczęciem imprezy, pokazując lokal, w którym odbywa się impreza, wystrój sali, poloneza i zabawę. Film trwa ok. 60 minut i jest udostępniany w jakości full HD w pliku MP4. Przygotujemy również około 3 minutowy teledysk na stronę WWW szkoły.

Fotografia szkolna

Wykonujemy szkolne sesje fotograficzne pozowane i reportażowe, zdjęcia grupowe, koleżeńskie, legitymacyjne itp.